Клуб

 
 

Розважальний комплекс "Магнат" вигідно розташувався в центрі м. Рівне, на вул.С.Бандери, що дозволяє нашим гостям зручно і без проблем дістатися до нашого комплексу з будь-якого кінця міста, як приватним, так і міським транспортом. Якщо ви приїхали на автомобілі, до ваших послуг стоянка на прилеглій до комплексу території.

Нічний клуб «Магнат» було відкрито у червні 2004 року і є одним з кращих в місті Рівне.

За роки існування клуб створив свій неповторний стиль та завоював серця великої кількості городян і гостей міста. В основу роботи закладу лягає принцип створення клубу зі своєю специфічною затишною і неповторною атмосферою. У вихідні (і не тільки) та святкові дні проводяться вечірки із спеціально підготовленою програмою, починаючи від артистів оригінальних жанрів, масштабних постановочних шоу і закінчуючи зірками топового рівня. Все для того, щоб відвідувачі "Магнату" залишилися задоволені і ще не раз повернулися в нашу клубну атмосферу. Відвідувачі належно оцінили і якісний звук клубу в цілому, який максимально потужно зосереджений на танцполі, не заважаючи тим самим насолоджуватися приємним спілкуванням за столиками в затишних зонах відпочинку, зручно влаштувавшись в м'яких кріслах з улюбленим напоєм в руках або замовивши вишукану страву. Слід виділити прекрасну візуалізацію, і захоплюючу дух загальну картину, яку створює робота якісного світлообладнання та безлічі діодного світла. Простір клубу легко трансформується під будь-яку, найоригінальнішу ідею.

У клубі звучить музика різних стилів, найновіша, найактуальніша, яку можна почути тільки тут, задовольняючи тим самим відвідувачів з різними музичними смаками та вподобаннями. Музичні напрямки «Магнату»: House, Progressive, Techno, Trance, RnB, Disco ... Музичну політику клубу визначає команда першокласних професіоналів. Арт-команда "Магнату" успішно гастролює по Україні, є по істині гордістю нічного клубу, поєднуючи в собі як професіоналізм найвищого рівня, так і індивідуальний підхід до гостей кожної окремо взятої вечірки.

Клубний контингент різноманітний, тому в "Магнаті" створені ідеальні умови для всіх, незалежно від віку і роду занять. Формат клубу абсолютно вільний від яких би то не було стереотипів.

У залі є 2 бара з відмінною барной картою, яка містить різноманітні коктейлі: як класичні, так і ексклюзивні, смак яких був виведений шляхом проведення безлічі експериментів - такі напої є істинною гордістю місцевих барменів, справжніх майстрів своєї справи, які за барной стійкою творять дива! Таланти і незвичайні вміння деяких з них були відзначені на різних конкурсах.

Ми раді бачити у себе в гостях будь-кого. Тут Ви напевно зустрінете своїх знайомих, адже кожен з нас обирає найкраще. Тут все на вищому рівні - фейс-контроль, дрес-код, сервіс, рівень обслуговування, доступність цін, комфортні умови, завжди актуальна музика і популярні шоу – програми.

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами.