Правила поведения в нашем клубе.

 
  Правила поведения в нашем клубе.

Правила поведения в нашем клубе.

Купуючи вхідний квиток, Ви автоматично приймаєте правила та умови знаходження в клубі, зазначені нижче. Правила та умови обов'язкові для всіх відвідувачів клубу.

 

Адміністративні правила:

-          Для відвідування клубу Ви зобов'язані придбати (отримати) вхідний браслет в касі клубу.

-          Наявність вхідного браслета (на руці) обов'язкова для знаходження в клубі. Вхідний браслет дає право на одне відвідування. Зірваний, пошкоджений  або загублений браслет є недійсним.

-          Ви маєте право і можливість заздалегідь зарезервувати стіл,  або VIP-кімнату. Якщо Ви не зайняли їх протягом обумовленого терміну, адміністрація має право передати резерв іншому відвідувачеві.

-          Вам надається право здати верхній одяг і великогабаритні речі в гардероб. Адміністрація не несе відповідальність за цінні речі, залишеніі в гардеробі чи забуті в клубі. За втрату номерка від гардеробу, бій посуду чи псування майна з Вас стягується штраф, розмір якого визначається  Адміністрацією.

За недотримання правил відвідувач може бути видалений охороною  з закладу без повернення вартості за вхід. Також йому може бути відмовлено в подальшому відвідуванні клубу.

 

Правила обмеження доступу в клуб:

-          У клуб допускаються особи старше 18 років.

-          Особи в пляжному, спортивному чи  спеціалізованому одязі, а також відвідувачі неохайного виду в заклад не допускаються, також не допускається вхід і перебування в клубі без взуття, з оголеним торсом та ін. Адміністрація клубу залишає за собою безумовне право оцінювати відповідність зовнішнього вигляду відвідувачів, згідно формату та іміджу закладу.

-          Заборонено приносити вогнепальну, газову, холодну зброю та інші види спеціальних засобів захисту (газові балончики, шокери і т.д.), колючі, ріжучі предмети, вибухові речовини, будь-які напої і продукти харчування, придбані за межами “Магнату”, а також будь-які  сильнодіючі медичні засоби і наркотики. У разі виявлення порушення заборони, Адміністрація має право вилучити заборонені предмети і речовини і відмовити відвідувачеві у відвідуванні клубу.

-          Відвідувачі клубу та їх особисті речі можуть бути оглянуті службою безпеки. У разі відмови пройти дану процедуру Адміністрація має право відмовити у відвідуванні клуба.

-          Заборонений вхід з тваринами.

-          Доступ в клуб категорично заборонений особам у стані сильного алкогольного або наркотичного сп'яніння, ступінь якого Адміністрація клубу визначає на свій розсуд.

Адміністрація має право відмовити будь-якому відвідувачу у відвідуванні та знаходженні в клубі без пояснення причин.

 

 

Правила поведінки в клубі:

-          На території клубу заборонено будь-який прояв агресії, (у тому числі нецензурна лексика, погрози, підвищений тон) до інших відвідувачів, співробітників чи представників Адміністрації.

-          Не допускається перебування в клубі в стані сильного алкогольного та наркотичного сп'яніння, ступінь якого Адміністрація клубу визначає на свій розсуд.

-          Заборонено спати в клубі.

-          Заборонено заважати роботі співробітникам клубу, представникам Адміністрації, охорони та артистам.

-          Заборонено виносити посуд за межі клубу.

-          Заборонено будь-яке антисоціальна поведінка, що створює дискомфорт іншим гостям і призводить до конфліктних ситуацій.